האנשים ב"עשת"

האנשים הם הנכס החשוב שלנו

מנכ"ל ומייסד החברה – אינג' דורון עוז, הוא מהנדס אזרחי רשום, בוגר הטכניון בהצטיינות משנת 1982, הקים את "עשת" הנדסה בשנת 1987 ומשמש כמנכ"ל עד היום.

בעל תעודת מומחה תנועה של משרד התחבורה ונתיבי איילון

בוגר קורס תפעול תנועה והסדרי בטיחות בעת ביצוע עבודות בדרך של משרד התחבורה.

בוגר קורס תהליכים סטטוטוריים לאישור תוכניות דרך מע"צ.

יחד עם המנכ"ל עומדים בראש החברה מנהלים בכירים בעלי ידע נרחב וניסיון רב שנים בתחום ההנדסה האזרחית.

"ההון האנושי שהינו יקר ערך יחד עם הצוותים המיומנים העובדים איתם, הם היסודות שעליהם נשענת החברה בבואה להתמודד עם פרויקטים מורכבים ולהשלימם בהצלחה מרובה". 

קבוצת "עשת" מונה כ- 120 עובדים, והם הכוח המניע של החברה.

אנו מחויבים לעובדינו ודואגים לבנות עמם מערכת יחסי עבודה המבוססת על אמון וכבוד הדדי.

החברה משקיעה משאבים רבים לקידום האישי והמקצועי של עובדיה. הכשרה מקצועית וטכנולוגית, השתתפות בכנסים ותערוכות מקצועיות, בארץ ובעולם.

מהנדסי החברה מצוידים בציוד מחשובי מתקדם ויחידות עבודה ותוכנות חדישות, המאפשרים להם להיות תמיד בחזית הטכנולוגית בתחום התכנון ההנדסי.

מנהלי החטיבות ב"עשת" הם אנשי מקצוע הבאים מתחומי ההנדסה האזרחית, בעלי ידע נרחב בתעשייה וניסיון רב שנים, והם מהווים את הבסיס ליכולת החברה להתמודד עם כל פרויקט.

אחריות סביבתית

אנו מחויבים לעולם שאנו חיים בו.

שמירה על הסביבה היא חלק מתפיסת העולם העסקית שלנו. כחברה גלובלית, אנו מחויבים לשמירה על הסביבה באמצעות שיפור מתמיד של התהליכים והשירותים שלנו. אנו משיגים זאת על ידי עמידה בתקנות ובסטנדרטים בינלאומיים, פיתוח תהליכים הנדסיים בפרויקטים המבוצעים על ידינו להפחתת זיהום האויר, שימוש מושכל במים ואנרגיה, הזרמה שפכים, סילוק פסולת, מיחזור ועידוד השימוש בחומרים ובטכנולוגיות ידידותיות לסביבה.

תקנים בינלאומיים

תקינה ואבטחת איכות גלובלית.

כל אנשי המקצוע של "עשת" בתחומי החשמל, מים וביוב, כמו גם אדריכלים, מעצבים, יועצי אבטחת איכות הסביבה ויועצי נגישות מוסמכים עובדים בהתאם

לתקן הבינלאומי 9001-2015 ISO.

whatsapp ייעוץ בוואטסאפ