פרופיל החברה

החזון שלנו

קבוצת "עשת" הנדסה מובילה בתחום ההנדסה האזרחית, וחותרת לתת ללקוחותיה פתרונות אופטימליים בשירותים הנדסיים, תכנון הקונסטרוקציה, תכנון תנועה וכבישים.

קבוצת "עשת" הנדסה שואפת להיות מותג מוביל בתחומי ההנדסה האזרחית השונים, בזכות חדשנותה המקצועית והטכנולוגית, בצד המחויבות הגבוהה שלה למצויינות מקצועית ולשירות איכותי.

קבוצת "עשת" הנדסה רואה בעובדיה את הנדבך העיקרי להצלחתה, עובדים מקצועיים, יוזמים ומומחים בתחומם, והיא מחוייבת לקיים עימם, כמו גם עם לקוחותיה, יחסי עבודה המבוססים על אמון וכבוד הדדי. בקבוצת "עשת" מאמינים כי על ידי הקשבה לצרכי הלקוח, העצמת העובדים ותהליך שיפור מתמיד, ניתן להגיע להשגים יחודיים, פורצי דרך מבחינה מקצועית וכלכלית.

מובילים לפרויקט מוצלח. הרעיון שלכם  – החזון שלנו "עשת" הנדסה בע”מ מתמחה בייעוץ ותכנון של פרויקטים בתחום ההנדסה האזרחית עבור מוסדות ממשלתיים, מפעלים ויזמים. מאז הקמתה בשנת 1987 ביצעה החברה מגוון רחב של פרויקטים בתחומי הבנייה, כבישים ותחבורה, ועבודות הנדסיות אחרות. צוות מיומן של אנשי מקצוע מומחים, בעלי ניסיון מקצועי רב שנים, בשילוב השימוש בטכנולוגיות מתקדמות, הם שביססו את מעמדה של "עשת" כחברה המובילה בתכנון וביצוע של פרויקטי הנדסה אזרחית, גדולים ומורכבים. החברה מבצעת פרויקטים רבים וגדולים בארץ ובעולם, והיא מקפידה לעבוד בסטנדרטיים הבינלאומיים הגבוהים ביותר. בין הפרויקטים שביצעה ניתן למצוא: תחנות כוח, מפעלים כימיים, שדות תעופה, מבנים בתעשיות המזון ובתחומי הרפואה, כבישים וגשרים, מנהרות, חניונים, מרכזים לוגיסטיים, מרכזי קניות, שכונות מגורים, בסיסי צבא, בתי דירות רבי קומות ותחומים רבים נוספים.

הפתרונות הייחודיים של "עשת" מתחילים בשלב הייעוץ ללקוח, דרך איפיון וניתוח הנדסי יסודי של הפרויקט ועד לניהול פרויקטים הנדסיים מורכבים, יישומם וביצועם באתר.

הערך המוסף ללקוחותינו הוא חסכון ! המקצוענות והדייקנות של אנשי המקצוע ב"עשת", ההקפדה על כל פרט, מקטן ועד גדול, בכל פרויקט אותו אנו מבצעים יחד עם הבנת צרכי הלקוח והפרויקט – מביאים כל פרויקט לסיום מוצלח, עמידה בלוחות הזמנים ובמסגרת התקציב, ובכך – לחסכון ניכר בעלויות, בזמן ובכסף רב.

אחריות סביבתית

אנו מחויבים לעולם שאנו חיים בו.

שמירה על הסביבה היא חלק מתפיסת העולם העסקית שלנו. כחברה גלובלית, אנו מחויבים לשמירה על הסביבה באמצעות שיפור מתמיד של התהליכים והשירותים שלנו. אנו משיגים זאת על ידי עמידה בתקנות ובסטנדרטים בינלאומיים, פיתוח תהליכים הנדסיים בפרויקטים המבוצעים על ידינו להפחתת זיהום האויר, שימוש מושכל במים ואנרגיה, הזרמה שפכים, סילוק פסולת, מיחזור ועידוד השימוש בחומרים ובטכנולוגיות ידידותיות לסביבה.

תקנים בינלאומיים

תקינה ואבטחת איכות גלובלית.

כל אנשי המקצוע של "עשת" בתחומי החשמל, מים וביוב, כמו גם אדריכלים, מעצבים, יועצי אבטחת איכות הסביבה ויועצי נגישות מוסמכים עובדים בהתאם

לתקן הבינלאומי 9001-2015 ISO.

whatsapp ייעוץ בוואטסאפ