אודות "עשת" הנדסה

תכנון הנדסי אופטימלי

קבוצת "עשת" הנדסה בע”מ נוסדה בשנת 1987 ע”י אינגי דורון עוז, מהנדס אזרחי בוגר בהצטיינות של “הטכניון” בחיפה.

הקבוצה ביצעה ומבצעת עבודות תכנון עבור מוסדות ממשלתיים, מפעלים, חברות ויזמים שונים בארץ ובחו”ל. לקבוצה ניסיון רב-שנים בתכנון ורקע עשיר של מאות פרויקטים. בקבוצה צוות מקצועי ומיומן הדוגל במתן שירות אישי ואיכותי תוך שמירה על סטנדרטים הנדסיים גבוהים בהתאם לצרכי הפרויקט והלקוח. ברשות הקבוצה מערכות מיחשוב ותוכנה מהמתקדמות בעולם שבעזרתן ניתן לספק שירות מהיר, מקצועי ואיכותי ברמת דיוק גבוהה. בקבוצה 3 חטיבות גדולות המעסיקות את מיטב ההון האנושי והמקצועי, החברה בעלת אישור תקן איכות ISO 9001/2015

 

חטיבות של קבוצת "עשת" הנדסה

החזון שלנו

"עשת" הנדסה הינה חברת הנדסה מובילה בתחומה, החותרת לתת ללקוחותיה פתרונות אופטימאליים בשירותים הנדסיים, בתכנון הקונסטרוקציה ובתחום תנועה וכבישים.

החברה שואפת להיות מותג ההנדסה המוביל בזכות חדשנותה המקצועית והטכנולוגית והמחויבות גבוהה שלה למצוינות מקצועית ולשירות איכותי.

החברה רואה בעובדיה את הנדבך העיקרי להצלחתה, כעובדים מקצועיים, יוזמים ומומחים בתחומם ומחוייבת לקיים איתם ועם לקוחותיה יחסי עבודה המבוססים על אמון וכבוד הדדי.

ב"עשת" הנדסה מאמינים שעל ידי תהליך של שיפור מתמיד, הקשבה לצרכי הלקוח והעצמת העובדים, ניתן להגיע להישגים ייחודיים פורצי דרך מבחינה הנדסית וכלכלית.

האנשים הם הנכס החשוב שלנו

אנו מחויבים לעובדינו, ודואגים לבנות עמם מערכת יחסי עבודה המבוססת על אמון וכבוד הדדי.

החברה משקיעה משאבים רבים לקידום האישי ומקצועי של עובדיה. הכשרה מקצועית וטכנולוגית, השתתפות בכנסים ותערוכות מקצועיות, בארץ ובעולם.

מהנדסי החברה מצויידים בציוד מיחשוב מתקדם ויחידות עבודה חדישות, המאפשרות להם להיות תמיד בחזית הטכנלוגית בתחום התכנון ההנדסי.

מנהלי החטיבות ב"עשת" הם אנשי מקצוע הבאים מתחומי ההנדסה האזרחית, בעלי ידע נרחב בתחום וניסיון רב שנים, והם מהווים את הבסיס ליכולת החברה להתמודד עם כל פרויקט.

אחריות סביבתית

אנו מחויבים לעולם שאנו חיים בו.

שמירה על הסביבה היא חלק מתפיסת העולם העסקית שלנו. כחברה גלובלית, אנו מחויבים לשמירה על הסביבה באמצעות שיפור מתמיד של התהליכים והשירותים שלנו. אנו משיגים זאת על ידי עמידה בתקנות ובסטנדרטים בינלאומיים, פיתוח תהליכים הנדסיים בפרויקטים המבוצעים על ידינו להפחתת זיהום האויר, שימוש מושכל במים ואנרגיה, הזרמה שפכים, סילוק פסולת, מיחזור ועידוד השימוש בחומרים ובטכנולוגיות ידידותיות לסביבה.

תקנים בינלאומיים

תקינה ואבטחת איכות גלובלית.

כל אנשי המקצוע של "עשת" בתחומי החשמל, מים וביוב, כמו גם אדריכלים, מעצבים, יועצי אבטחת איכות הסביבה ויועצי נגישות מוסמכים עובדים בהתאם

לתקן הבינלאומי 9001-2008 ISO.

whatsapp ייעוץ בוואטסאפ