תכנון כבישים – מה זה כולל?

תכנון כבישים – מה זה כולל?

Eshet Admin
30 ינואר 2021

בעידן מודרני כמו בעידן מודרני הכול מחויב להשתנות וכך גם התעשייה, הכלכלה ובו זמנית התנועה. אז במדינה כמו ישראל בה כמות הרכבים הולכת וגדלה מסתמן כי אי אפשר להימנע מהסתכלות מחודשת, מקיפה ואחראית שמטרתה שיפור ותכנון התחבורה מחדש.

"עשת"- קבוצת תכנון כבישים ומסילות מציעה לכם את כל האפשרויות והביטחון באמצעות תכנון מחודש של תחבורה וכבישים שמטרתה לשמור על ביטחונם של כל מי שנחשב עובר דרך/ אורח שרוצה להגיע הביתה בצורה הבטוחה ביותר.

בבחירת חברה שיודעות ויכולה לספק בקרת איכות מקיפה, אתם לא רק בוחרים סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים אלא נחשפים לתהליך קבלת אישורים מהיר כבר במעמד הגשת התוכנית הראשונה. אז איך עושים את זה קצר, יעיל ובעיקר בטוח? ל"עשת" קבוצת תכנון הכבישים הגדולה ביותר יש את כל הכלים לסלול לכם את דרך הבטוחה ביותר.

תכנון כבישים – מה זה כולל?

כאשר מדברים על תכנון כבישים מדברים על תכנון תנועה מחדש והכול בכדי לייצר נסיעה בטוחה על כל המשתמע מכך. באמצעות התכנון הנכון ניתן ואף חייב ליישם תוכניות מבעוד מועד אשר מטרתן לייצר כבישים מהירים אבל בו זמנית בטוחים.

כמו כן במסגרת מהלכי תכנון אלו נלקחים בחשבון גם הכיכרות, מעברי החצייה וכל מה שביניהם. לצד עבודות עפר, תכנון הצמתים מחדש וכך גם דרכי הגישה אפשר להגיד שהנסיעה הזאת תהפוך לבטוחה ביותר.

כפי שהבנתם, תכנון כבישים זו בהחלט משימה מורכבת והיא כוללת בתוכה לא מעט מרכיבים חלקם קשורים גם בעבודות עפר, יצירת תוכנית מחודשת של ניקוז ובו זמנית התאמת התכנון המחודש גם לימות הגשם.

במקביל לתכנון זה חשוב לדבר גם על אבטחת איכות – אבטחת איכות כלומר תכנונים ושרטוטים ראשוניים שמטרתם לאשר את הפרטים ולצאת לדרך בטוחה ונכונה של תכנון נכון ובטיחותי.

מה מקבלים במסגרת תכנון כבישים?

תכנון הכביש זו בהחלט משימה לא פשוטה, היא דורשת תוכניות מפורטות וזהירות מרבית- אחרי הכול מדובר בחיי אדם וכאן לא ניתן לעשות בחירות מוטעות. ולכן תוכניות ביצוע הטמעה הן חשובות ביותר והן דבר הכרחי לפני שמוציאים את משימת תכנון הכביש לפועל.

בסופו של דבר הרעיון הוא לעשות זאת נכון באמצעות תוכניות ביצוע והטמעה ראשוניות ובשקיפות מלאה. לא מאשרים לכם את התוכנית? העלויות הכרוכות לא מתאימות? בדיוק לשם כך מתקיים הליך ההטעמה והתכנון הראשוני ויכלול בתוכו גם בדיקות מקיפות. למען הסר ספק חשוב לציין את הבדיקות יבצע מהנדס מיומן אשר יעדכן בו זמנית שלב אחר שלב את מפקח הפרויקט עצמו.

"עשת" החברה החזקה ביותר, נמצאת אתכם בקשר מתמיד ומביאה הסתכלות חדשנית ומקיפה ביותר בכל היבטי התחבורה ובפרט נושאי תכנון הכבישים ומה שכרוך בכך.

הרעיון שלכם – הביצוע שלנו! "עשת" לשרותכם בכל עת.
לפרטים נוספים חייגו 072-3302518 או צרו איתנו קשר

whatsapp ייעוץ בוואטסאפ