תכנון מבנים

תכנון מבנים

Eshet Admin
03 מרץ 2021

כל פרויקט שונה, בשביל להצליח בו אנו נדרשים לתכנן ולאפיין את התהליך והתכנון עוד לפני המלאכה. להציג תרשימים, מודולים, ומה לא… תכנון מבנים נעשה ע”י מקצוענים בלבד כמו: יועצים, מהנדסים, ומתכנני הקרקעות. ובשלבים המאוחרים יותר גם מעצב \ ת הפנים נכנס לתמונה.

מה חשוב לדעת לפני התכנון

לפני התכנון אנו מקבלים רעיון פיתוח שלם, ואיתו אני נאלצים לרוץ. המטרה היאלתכנן את המבנים של הבניין ברמה הטובה ביותר, לתאם סדרי עדיפויות, לנהל את התקציב, ולשפוך אותו למקומות הנכונים. יש להתאים את הדד ליין הסופי של הפרויקט בהתאם לזמני הביצוע. יחד עם זאת אנו נדרשים לעשות אין ספור חישובים, ולקחת בחשבון את זמני הבניה החיצוניים. כלומר, שיעור הזמן שלוקח לקבלן או ליועץ הקרקע להיות מוכנים. מעבר לכך, יש לקחת בחשבון את הזמן הדרוש להשגת האישורים והרישיונות המתאימים. בזמן התכנון: החשיבות חייבת לבלוט בכל מיני צורות, עם זו האיכות, הניסיון שעומד לרשותנו, ההתנהלות השוטפת, האחריות, ויכולות התכנון והביצוע.

בחברת אשת שירותי הנדסה תקבלו את הרמה הגבוהה ביותר, בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מהו שירות תכנון מבנים

בין השירותים, קבוצת "עשת" תעמיד לרשותכם את האנשים הטובים ביותר, והם יספקו לכם:

  1. בדיקה וייעול של הפרויקט בצורה יסודית.
  2. חישובים וערכים אשר נבדקים גם ע”י מהנדסי החברה.
  3. בדיקה של תוכניות ושרטוטים עד לרמת הפיקסל.

ועוד.

למעשה, מדובר בשירות הנועד להקל על מיזמי בניה למיניהם, ועל הקבלנים הראשיים.
בקבוצת "עשת" מתמחים במתן פתרונות שירות, תכנון, ובנייה לכל פרויקט. וגם, לפרויקטים ממשלתיים גדולים.

כיצד מתבצע התהליך של תכנון מבנים

החטיבה ב"עשת" אחראית לתכנון ובניה של מבני הבניין, חומרים כמו: בטון, ברזל, ופלדה, נלקחים בחשבון. החטיבה אחראית על חישובים מורכבים יותר, כמו: בניית קומות בניין, מבנה תת קרקעי, ממ”ד, חדרי פלדה, גשרים, ועוד.

למה "עשת"

על צוות ההנדסה של "עשת" – הצוות לוקח אחריות מלאה, ומפקח בכל זמני הפרויקט. כל התרחישים נלקחים בחשבון, אלמנטים של הבניה נמדדים בחוכמה. כל החומרים נספרים ונרשמים! החל מיסודות הקרקע ועד לחומרי הבטון והברזל השונים. "עשת" תעניק לכם את הפתרונות היצירתיים והחדשים ביותר, יחד עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שהענף הבניה מסוגל להציע. "עשת" ידועה בזכות היכולת לזרז הליכים ולהוציאם לפועל. מלבד זאת הליכי האישור, קבלת הרישיון, ותווי התקן מתקצרים בהרבה! זאת בזכות הקשרים והיכולות המקצועיות ש"עשת" מפיגה בפועל.

היתרון העיקרי של "עשת" נמדד בזכות קיצור זמני הפרויקט, וחסכון מרבי בתקציב.

"עשת" מעמידה לרשותכם את המוחות הצעירים והגאונים ביותר במדינה! יחד עם צוות מקצועי ומנהלי פרויקטים אשר מנתחים את העבודה, מודדים ועוקבים אחרי תפוקתה. בקיצור, אתם בידיים טובות!

השירות מבחינתנו הוא מעל הכל. לקוח לא מרוצה? הוא לקוח שנחשוב עליו לאורך כל הלילה.

פנו אלינו עוד היום להצעה אטרקטיבית ולתיאום פגישה.

הרעיון שלכם – הביצוע שלנו! "עשת" לשרותכם בכל עת.
לפרטים נוספים חייגו 072-3302518 או צרו איתנו קשר

whatsapp ייעוץ בוואטסאפ