מה כולל תפקידו של מהנדס קונסטרוקציה

מה כולל תפקידו של מהנדס קונסטרוקציה

Eshet Admin
30 ינואר 2021

עניין מצוינות תכנון הבנייה הינו עניין קריטי ביותר, אין זה משנה אם מדובר בפרויקט הכולל הריסת קירות או תכנון המבנה מחדש, מסתמן כי בשני המקרים ואף יותר יידרש לשכור אדם שמבין ויודע בנושאי הקונסטרוקציה. עומדים לפני פרויקט בנייה ומחפשים את נותן השירות הנכון שיתכנן את הבנייה מתחילתה ועד סופה ללא מפגעים, סכנות ובטווח זמן שהובטח מראש? במאמר שלפניכם נעסוק בחיפוש אחר האדם המתאים ובו זמנית נחזק את הרצון שלכם להיעזר בשירותי מהנדס בתחום.

למה צריכים מהנדס קונסטרוקציה?

פרויקט בנייה כולל בתוכו מגוון פרטים חשובים שיש לקחת בחשבון ולא תמיד ניתן לעשותם ללא הדרכה מיומנת מה שמצריך עוד בתחילת התהליך את מעורבותו של מהנדס קונסטרוקציה. בעת תכנון כזה או אחר, לרבות שבירת קירות או שיפוצים במבנה מגיע מהנדס קונסטרוקציה וטרום הריסת הקירות מבצע בדיקת הקירות והמשך התהליך. זה חשוב כי במידה והקירות אינם נתמכים תוצאת ההרס עלולה להוביל לאסון ידוע מראש. כפי שהבנתם, לא משנה מה אתם עושים ואיך אתם עושים שירותו ותפקידיו של מהנדס קונסטרוקציה הינם חלק בלתי נפרד מכל הצלחת הדבר הגדול הזה. כאמור, בין שלל תפקידיו בדיקות אלו חשובות היות והמהנדס הוא זה האחראי גם על תקינות המבנה בעתיד.

מי צריך מהנדס קונסטרוקציה?

אם שמעתם פעם את המונח אישורי קונסטרוקציה וקישרתם זאת רק לתכנון בנייה פרטית הנה כמה דברים שירחיבו את דעתכם. מאז ועד היום אישורים אלו נדרשו ונדרשים בגני ילדים, אולמות שמחות, מבנים המתווספים על גגות, בתי ספר ועוד. המטרה היא לפעול על פי חוק וחלילה לא לבצע בנייה העלולה לסכן ולגבות חיי אדם לחינם. וכך בעת תכנון בנייה לגורם עסקי או פרטי אי אפשר להימנע מהרצון להשיג בנייה קונסטרוקטיבית נכונה שאפשר יהיה ליהנות ממנה ולחיות לצדה בביטחון גם בהווה וגם בעתיד הקרוב. בנוסף לכל מה שנכתב כאן ובניגוד למה שנהוג לחשוב, כאשר בוחרים את נותן השירות הנכון בהיבט הקונסטרוקציה לא רק ששומרים על חיי אדם אלא גם מרווחים זמן וכסף! אין ספק כי כל דבר בחיים מתחיל בתכנון וגם כאן המפתח להצלחות של פרויקטים הנדסיים מתחיל ונגמר בבחירת מהנדס קונסטרוקציה מיומן ומורשה. כשאתם בוחרים מהנדס קונסטרוקציות מיומן אתם בוחרים אדם שיגיע ויספק לכם את האישורים הנכונים תוך זמן קצר וללא המתנה מרובה. כמו כן, בחירה זו תבוא לטובתכם גם בחסכון עלויות בגין תיקונים ושינויים והתוצאה? פרויקט במחיר שפוי שווה לכל כיס. עומדים לפני שינוי במבנה הבית או העסק? כשאתם בוחרים אנשי קונסטרוקציה בחרו אותם על פי תכנון מוקדם ומדויק לצד נוחות ביצוע, תהליכי אישור קצרים, התאמה למערכות והכי חשוב? הצמדות לכל כללי הביטחון ועל פי דרישת החוק.

הרעיון שלכם – הביצוע שלנו! "עשת" לשרותכם בכל עת.
לפרטים נוספים חייגו 072-3302518 או צרו איתנו קשר

whatsapp ייעוץ בוואטסאפ